Avico Greentop

Eladó téglalakás
Pécs, Siklósi külváros, József Attila utca, földszint

+ 10 kép 1/13
68 000 000 Ft68 M Ft 772 727 Ft/m2
3 szoba
88 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 179
Markula Gábor
Selling Pécs

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó földszinti, 3 szobás tégla lakás Pécs Belvárosában
-Tégla társasház földszintjén kínálunk megvételre egy 88 m²-es, részben felújított lakást.
-Elosztás: előszoba, 3 db. hálószoba, fürdőszoba, 2 db. WC, konyha + étkező
-Műanyag, hő - és hangszigetelt nyílászárók
-Új elektromos hálózat
-Gázkonvektor fűtés, kémény kiépítve (rugalmas korszerűsítés)
-Közös udvar, saját tároló
-Parkolási bérlet váltható
Ár: 86.000.000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
773 e Ft
1106 e Ft 30%
Ennek az ára
Pécs átlagár
68 M Ft m Ft
80 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Siklósi külváros, József Attila utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes