Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Pécs, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
57 643 000 Ft57.643 M Ft 1 200 896 Ft/m2
2 szoba
48 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 938
Vincze László György
OTPIP - Pécs, Rákóczi út 19.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű lakások eladók!
A lakóparkban az A , B és a C épületében lévő ingatlanok már elkeltek.

A D épületben 15 db lakás eladó, már most lefoglalható, átadás 2026. július végén.

Profi kivitelező, referenciákkal
Modern YTONG falazat, hőszivattyús fűtés
Intelligens rendszerek, választható burkolatok
Zárt parkoló, elektromos töltő
Illetékmentesség, CSOK+ igényelhető

Barátságos ár, jó befektetés!D épület, 2 emelet/13, 42,2 nm + 12,9 nm terasz
Érdeklődjön bizalommal, akár hétvégén is!
(M322779)

57643000 Ft

Referencia szám: M322779

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1201 e Ft
1080 e Ft -11%
Ennek az ára
Pécs átlagár
57.643 M Ft m Ft
58.1 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Villány
Eladó családi ház