Metrodom

Eladó téglalakás
Pécs, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
118 900 000 Ft118.9 M Ft 1 238 542 Ft/m2
4 szoba
96 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 262
Gergics Róbert
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Foglalja le új otthonát előértékesítési áron Pécs–Budaivárosban!

Pécs kedvelt, folyamatosan fejlődő Budaiváros városrészében, egy 10 lakásos, modern társasházi projektben kínálunk eladásra magas minőségben kivitelezett lakásokat.

A fizetési ütemezés a készültségi foknak megfelelően, rugalmasan alakítható.
A lakások külön helyrajzi számmal rendelkeznek minden hiteltermék elvárásait teljesítik.

A társasház téglaépítésű, szigetelt a komfortérzetről hőszivattyús, házközponti fűtés,- és hűtés gondoskodik.

Az épület letisztult, modern megjelenésű, a látványtervek és alaprajzok a végleges, jóváhagyott állapotot tükrözik.
A kivitelezést tapasztalt, megbízható szakmai háttérrel rendelkező cég végzi, amely az elmúlt 10 évben több sikeres társasházi projektet valósított meg.

A lakásokhoz gépkocsi beállók vásárolhatók:
– mélygarázsban: 8 millió Ft,
– felszíni beálló: 4 millió Ft.

A környéket a folyamatos infrastrukturális fejlődés és a gyorsan bővülő szolgáltatási kínálat jellemzi.
A mindennapokhoz szükséges létesítmények – gyógyszertár, élelmiszerbolt, gyorsétterem, benzinkút – 200 méteren belül elérhetők.

Ha egy modern, értékálló otthont keres jó elhelyezkedéssel, kedvező előértékesítési feltételekkel, ez a projekt kiváló választás lehet az Ön számára!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1239 e Ft
1028 e Ft -21%
Ennek az ára
Pécs átlagár
118.9 M Ft m Ft
112.3 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

68.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Kál
Eladó családi ház