River Life

Eladó téglalakás
Pécs, Ispitaalja, 1. emelet

+ 14 kép 1/17
147 720 000 Ft147.72 M Ft 1 462 574 Ft/m2
3 szoba
101 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 996
Fáy Nikolett
Estate & More

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécs kedvelt városrészében, Ispitaalján kínálok megvételre egy 4 lakásos, újépítésű társasházban különböző méretű, modern kialakítású lakásokat.
A lakások praktikus elosztásúak, az alaprajzok minden részletet jól szemléltetnek.

Lakáskínálat:
Földszinti 1-es lakás: 77 m²-es lakás tárolóval és fedett autóbeállóval
1. emeleti 2-es lakás: 80 m²-es lakás tárolóval és fedett autóbeállóval
1. emeleti 3-as lakás: 101 m²-es lakás terasszal, tárolóval és fedett autóbeállóval
Tetőtéri 4-es lakás: 52 m²-es lakás nagy terasszal, tárolóval és fedett autóbeállóval

A vételár modern műszaki tartalmat foglal magában: padlófűtés, klíma, energiatakarékos fűtési rendszer, motoros árnyékolás, minőségi nyílászárók.

Várható átadás: 2026. szeptember.

Ideális választás családoknak, pároknak vagy befektetőknek, akik újépítésű, értékálló ingatlant keresnek Pécsen.

További információkért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ispitaalja m² ár
Pécs m² ár
1463 e Ft
804 e Ft -82%
1092 e Ft -34%
Ennek az ára
Ispitaalja átlagár
Pécs átlagár
147.72 M Ft m Ft
58.6 m Ft -152%
80.4 m Ft -84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Ispitaalja, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán