River Life

Eladó téglalakás
Pécs, Belváros, Perczel Miklós utca 29, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
79 999 500 Ft80 M Ft 1 538 452 Ft/m2
2 szoba
52 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 379
Tűz-Partner Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű lakás eladó Pécs belvárosában – 75% készültség, júniusi átadás!

Pécs belvárosában, a Perczel Miklós utca 29. szám alatt épülő, modern kialakítású társasházban kínálunk megvételre egy udvari tájolású, I. emeleti lakást.

A 10 lakásos, új építésű társasház korszerű, energiahatékony műszaki megoldásokkal készül, amely ideális választás saját otthonnak vagy befektetési célra is.

Az épület jelenleg 75%-os készültségi állapotban van, a várható átadás 2026 júniusában.

Lakás adatai:

Lakás száma: 3

Elhelyezkedés: Udvari

Emelet: I. emelet

Alapterület: 52,71 m²

Terasz: 5 m²

Ár: 79 999 500 Ft

Társasház jellemzői:

Új építésű, 10 lakásos társasház

Modern építészeti kialakítás

Energiahatékony kivitelezés

Belvárosi elhelyezkedés

Csendes, nyugodt lakókörnyezet

Kiváló lokáció – a belváros szolgáltatásai, üzletek, éttermek és tömegközlekedés néhány percen belül elérhetők.

Ideális választás fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy befektetőknek!

Érdeklődj most, és foglald le új építésű lakásodat még az átadás előtt!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 02.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Pécs m² ár
1538 e Ft
1078 e Ft -43%
1080 e Ft -42%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Pécs átlagár
80 M Ft m Ft
77.7 m Ft -3%
74.3 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Belváros, Perczel Miklós utca 29, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft