Metrodom

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 12 kép 1/15
19 650 000 Ft19.65 M Ft 727 778 Ft/m2
1 szoba
27 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Gangel Bence
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécsen a Felsővámház utcában eladó egy 27 négyzetméteres garzon lakás. Teljeskörű felújításon esett át a villamoshálózattól egészen a festésig. A fűtésről infrapanel gondoskodik, A hőmegtartáshoz hozzájárul, hogy jobb és baloldalról is szomszédos lakás határolja.

Az udvar osztatlan közös tulajdonban van, minden lakó számára van lehetőség egy kis tároló kialakítására a kijelölt helyen.

Jó lehetőség egy fő számára első lakásnak, akár egyetemistának.

Kérdés esetén keressen bizalommal!

H496790

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
728 e Ft
1130 e Ft 36%
Ennek az ára
Pécs átlagár
19.65 M Ft m Ft
37.2 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

29 M Ft
3 szoba
80 m²