City Pearl

Eladó téglalakás
Pápa, földszint

+ 12 kép 1/15
46 990 000 Ft46.99 M Ft 626 533 Ft/m2
1 + 1 szoba
75 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 265
Molnár Márk István
OTP Ingatlanpont Pápa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pápán eladó egy 86 m2-es 2 szobás, 2026-ban felújított közös udvaros lakás, saját garázzsal!

Pápa VÁROSKÖZPONTJÁBAN eladó egy 86 m2-es, igényesen és KOMPROMISSZUMOK NÉLKÜL felújított, KÖZÖS UDVAROS lakás. A FREKVENTÁLT elhelyezkedés és a NYUGODT, ELEGÁNS lakókörnyezet kiegyensúlyozott kombinációja ideális választás mindennapi használatra és BEFEKTETÉSRE egyaránt. KIVÁLÓ INFRASTRUKTÚRA: kórház, templom, rendőrség, önkormányzat, üzletek és a bevásárló üzletek pár percen belül elérhetők mely ÉRTÉKÁLLÓ lokációt biztosít.

A lakás TELJES MŰSZAKI MEGÚJULÁSON esett át: az elektromos hálózat és a gázkazános, radiátoros fűtés- és melegvíz-rendszer teljesen ÚJ. A háromrétegű, HŐ- ÉS HANGSZIGETELT nyílászárók és a KLÍMABERENDEZÉS egész évben kényelmes beltéri klímát biztosít. Az egész ingatlanban PRÉMIUM PARKETTA került beépítésre. A DESIGN FÜRDŐSZOBA minőségi burkolatokkal készült. A konyha előkészített állapotban várja új tulajdonosát; a személyre szabáshoz kész, PROFI konyhabútor-tervek igény szerint rendelkezésre állnak.

A felújított, rendezett KÖZÖS UDVAR ELEGÁNS környezetet teremt. A kb. 25 m2-es GARÁZS és a kiválóan SZIGETELT, ÁRAMMAL ELLÁTOTT MELLÉKÉPÜLET tovább növeli a használati értéket és a funkcionalitást.

Főbb jellemzők:
- 86 m2 alapterület, 2 szoba, NAGY MÉRETŰ, VILÁGOS nappali
- TELJESEN ÚJ villamos hálózat és gázkazános, radiátoros fűtés + melegvíz-rendszer
- Háromrétegű, HŐ- ÉS HANGSZIGETELT nyílászárók, KLÍMA
- PRÉMIUM PARKETTA, DESIGN FÜRDŐ
- Kb. 25 m2-es GARÁZS, felújított udvar, SZIGETELT melléképület árammal
- VÁROSKÖZPONTI elhelyezkedés, minden fontos intézmény karnyújtásnyira
- Statikailag kifogástalan szerkezet, jó tető, vizesedés nem látható

Ez az ingatlan TUDATOS választás MINŐSÉG, KÉNYELEM és KIVÁLÓ LOKÁCIÓ mellett. Megtekintéshez időpont egyeztethető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben felkeltette ez a remek ingatlan a figyelmét, vagy kérdése lenne keressen bizalommal!
Érdeklődni: Molnár Márk Telefon: 06 30 265 5725

Referencia szám: M322716-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Pápán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pápa m² ár
627 e Ft
815 e Ft 23%
Ennek az ára
Pápa átlagár
46.99 M Ft m Ft
38.6 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pápa, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

90 M Ft
4 szoba
120 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

399 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

52.5 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

13.9 M Ft
1 szoba
33 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

37.445 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

36.7 M Ft
2 szoba
45 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

37.445 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

239.192 M Ft
3 szoba
92 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

184.95 M Ft
2 szoba
70 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

12.9 M Ft
1 szoba
33 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

51.95 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya