Eladó téglalakás
Pápa
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Remek lehetőség Pápa belvárosában! Eladásra kínálok Veszprém vármegyében, Pápa frekventált belvárosában, egy hangulatos felújított, belvárosi tetőtéri nettó 65 m2, bruttó 80 m2 nagyságú, 2+2 szobás, társas házi tégla lakást. Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik kényelmes és praktikus otthont keresnek a város központjában. A belváros minden fontos helyszíne pár perces sétával elérhető, így mindig könnyen hozzáférhetők a szolgáltatások és a szórakozási lehetőségek, valamint a boltok, posta, bevásárló központok, stb. A praktikus elosztású lakás kiváló állapotban van, 2000-ben épült, így modern és friss megjelenésű. Az ingatlan elosztását tekintve áll: 1 amerikai konyhás nappaliból, 3 külön-bejáratú, tágas és napfényes lakószobából, beépített szekrénnyel ellátott előszoba-közlekedőből, kamrából, egy fürdőszobából és wc-ből. A lakás jó elosztású, világos, felújított. A nyílászárókra, bejárati és beltéri ajtókra, a hideg-meleg burkolatokra, fürdőszoba, konyha új állapotú. A társas ház rendezett, ápolt. Egy földszinti közös tároló is tartozik az ingatlanhoz. A szobák laminált parketta burkolatúak, a többi helyiség járólap borítású. Az igényes megjelenésű lakás szép, beépített konyhabútorzattal rendelkezik, aminek gépészeti eszközei is beletartoznak a vételárba. A lakásgáz-cirkó kazánnal fűthető, amelynek köszönhetően a radiátoros hőleadók állandóan kellemes hőmérsékletet biztosítanak. Nagyon alacsony a közös költség. Ajánlom mindenkinek, aki szeretné mindennapjait a belváros közelében tölteni, ahol közel található és könnyen elérhető bármi a városközpontban, ha üzleti tevékenységet szeretne frekventált helyen itt arra is lehetősége van. Az ingatlan adottságaiból kifolyólag kiválóan alkalmas befektetési célra, kiadásra. A tömb és a lakás elhelyezkedése nagyon kedvező. Könnyen megközelíthető a belváros. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hogy egy kényelmes, kellemes és praktikus lakásban élhessen Pápa belvárosában. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal. Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. Ez az ingatlan megfelel a fix 3%-os Otthon Start Hitelprogram feltételeinek! Az ingatlanról készült alaprajz, illetve fényképfelvételek az Otp ingatlanpont szellemi tulajdonát képezik. Hívjon még ma, várom jelentkezését!
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 02. 05.
4 szobás téglalakások ára Pápán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pápa