Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Paks, földszint

+ 11 kép 1/14
140 000 000 Ft140 M Ft 1 120 000 Ft/m2
4 szoba
125 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 583
I.H.B. Quadrans Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pakson újépítésű berendezett lakás garázzsal, terasszal, zöldterülettel eladó!

Az ingatlan belső szintes.

A földszinten található: konyha-nappali-étkező, 1 szoba, spájz, kazánhelyiség, fürdő-WC.

Az emeleten található: 3 szoba, nappali, fürdő, WC.

Terasz: 16,52 négyzetméter

Garázs: 18 négyzetméter

Fűtés: padlófűtés.

A finanszírozásban ingyenes bank független és hitelintézeti ajánlatok.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Pakson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Paks m² ár
1120 e Ft
458 e Ft -145%
Ennek az ára
Paks átlagár
140 M Ft m Ft
50 m Ft -180%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Paks, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Dombóvár, Ady
Eladó téglalakás

Dombóvár

38.9 M Ft
2 + 2 szoba
77 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

75 M Ft
3 szoba
65 m²
Dombóvár, Ady Endre utca
Eladó téglalakás

Dombóvár

38.9 M Ft
4 szoba
77 m²
Dombóvár
Eladó téglalakás

Dombóvár

26.3 M Ft
1 szoba
31 m²
Tolna
Eladó téglalakás

Tolna

99 M Ft
5 szoba
138 m²
Szekszárd, Bezerédj utca
Eladó téglalakás

Szekszárd

40 M Ft
2 szoba
40 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

45 M Ft
3 szoba
73 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

66 M Ft
3 szoba
51 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

75 M Ft
2 szoba
65 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

77 M Ft
3 szoba
70 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

77 M Ft
3 szoba
70 m²
Tolna
Eladó téglalakás

Tolna

49.5 M Ft
5 szoba
179 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

71 M Ft
3 szoba
54 m²
Szekszárd, Bezerédj utca
Eladó téglalakás

Szekszárd

65 M Ft
4 szoba
94 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

86 M Ft
4 szoba
78 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

63 M Ft
2 szoba
51 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

68 M Ft
2 szoba
54 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

49.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Paks, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Paks

72 M Ft
3 szoba
72 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

71 M Ft
3 szoba
54 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

66 M Ft
3 szoba
51 m²
Dombóvár
Eladó téglalakás

Dombóvár

27 M Ft
1 szoba
36 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

75 M Ft
2 szoba
65 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

106 M Ft
4 szoba
96 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Beremend, 7827 Beremend, Petőfi Sándor utca 10