Astora Art House

Eladó téglalakás
Paks, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
57 900 000 Ft57.9 M Ft 890 769 Ft/m2
2 szoba
65 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 583
I.H.B. Quadrans Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pakson felújított, 65 nm-es, tégla lakás eladó!

Az ingatlanban található: konyha-étkező-nappali, 2 szoba, gardrób, spájz, fürdő, WC.

A lakás további pozitívumai: erkély, klíma.

A finanszírozásban ingyenes bank független és hitelintézeti ajánlatok.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Pakson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Paks m² ár
891 e Ft
932 e Ft 4%
Ennek az ára
Paks átlagár
57.9 M Ft m Ft
80.9 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Paks, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

34 M Ft
5 szoba
88 m²
Dombóvár, Ady Endre utca
Eladó téglalakás

Dombóvár

38.9 M Ft
4 szoba
77 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

86 M Ft
4 szoba
78 m²
Paks, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Paks

66 M Ft
3 szoba
64 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

39.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

79 M Ft
2 szoba
845 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

72 M Ft
3 szoba
0 m²
Paks, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Paks

72 M Ft
3 szoba
72 m²
Dombóvár, Ady
Eladó téglalakás

Dombóvár

38.9 M Ft
2 + 2 szoba
77 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

98 M Ft
4 szoba
122 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

48.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Szekszárd, Bezerédj utca
Eladó téglalakás

Szekszárd

40 M Ft
2 szoba
40 m²
Szekszárd, Alsóváros, Búzavirág utca 8/4
Eladó téglalakás

Szekszárd

3.14 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

63 M Ft
2 szoba
51 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

63 M Ft
2 szoba
51 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

71 M Ft
3 szoba
0 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

75 M Ft
3 szoba
65 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

106 M Ft
4 szoba
96 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

77 M Ft
2 szoba
70 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

75 M Ft
2 szoba
65 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

77 M Ft
3 szoba
70 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

77 M Ft
3 szoba
70 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

59.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Paks
Eladó téglalakás

Paks

71 M Ft
3 szoba
54 m²

Falusi CSOK ingatlanok