Oasis Residence

Eladó téglalakás
Oroszlány

+ 8 kép 1/11
58 500 000 Ft58.5 M Ft 790 541 Ft/m2
3 szoba
74 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 502
Egri Szandra
Lux Home Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Igazi ritkaság Oroszlány egyik legjobb részén!

Eladásra kínálunk egy 74 nm-es, tágas erkélyes, bútorozott, 2. emeleti téglalakást, amely kiváló elhelyezkedésének és átgondolt kialakításának köszönhetően kiemelkedik a kínálatból.

A lakás világos, élhető terekkel rendelkezik, praktikus elrendezése pedig ideális mindennapi használatot biztosít.

A Lux Ingatlaniroda kínálatából az ingatlantárban 182501761 számon eladó , téglalakás jellemzői:

72 nm alapterület + 4 nm tágas erkély

2 külön nyíló szoba

amerikai konyhás nappali

külön gardróbszoba

kamra

nagy méretű, kádas fürdőszoba

2014-ben teljes körű felújításon esett át

-3×16 amperes elektromos hálózat , + éjszakai áram

- hűtő-fűtő klíma

- távfűtés (kb. 9.000 Ft/hó)

- redőny + szúnyogháló minden ablakon

További előnyök:

saját tároló

szigetelt, rendezett társasház

kulturált, jó lakóközösség

Elhelyezkedés: iskola, óvoda, boltok a közelben, vasútállomás kb. 400 m, tópart kb. 500 m

A lakás bútorozottan eladó, így valóban csak költözni kell.

Amennyiben a Lux Ingatlaniroda által kínált , téglalakás vagy az ingatlantárban bármely más hirdetés felkeltette az érdeklődésed, keress bizalommal!

Ingatlantár azonosító: 182501761

A Lux Ingatlaniroda tagjaként várom hívásod az országos hálózatunk teljes kínálatával. További szolgáltatásainkkal (pl. virtuális séta, drón videó, energetikai tanúsítvány, jogi háttér, díjmentes és bankfüggetlen hitelügyintézés) is segítünk a vásárlásban.

Lux Ingatlan - Számolj velünk

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Oroszlányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Oroszlány m² ár
791 e Ft
868 e Ft 9%
Ennek az ára
Oroszlány átlagár
58.5 M Ft m Ft
52.7 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Oroszlány

Eladó téglalakások a környékről

Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

69.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

33.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

58.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

43.5 M Ft
2 szoba
42 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

30 M Ft
1 szoba
40 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

39.9 M Ft
2 szoba
42 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

31.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

24.75 M Ft
1 szoba
33 m²
Oroszlány, Dózsa György utca
Eladó téglalakás

Oroszlány

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

29.9 M Ft
1 szoba
27 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

34.02 M Ft
2 szoba
48 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

26.9 M Ft
2 + 1 szoba
57 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Nyergesújfalu
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

47.158 M Ft