Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, félemelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Nyíregyháza Dohány utcán eladásra kínálunk egy magasföldszinti, 65 nm-es, 1+2 szobás lakást.
További jellemzők:- 65 nm- 1+2 külön nyíló szoba - biztonsági bejárati ajtó - redőnnyel felszerelt műanyag nyílászárók - fürdőszoba és külön wc kialakítású- mért távhő fűtés - új villany bojler (mely a meleg vizet biztosítja)- azonnal birtokba vehető - tehermentes
További kérdés vagy megtekintés esetén keressen bizalommal.Az ingatlan azonosítója: 100625Érdeklődni: ************
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 31. Utoljára módosítva: 2026. 07. 31.
3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza, Belváros, félemelet