River Life

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
42 500 000 Ft42.5 M Ft 923 913 Ft/m2
2 szoba
46 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 577
Gáváné Irén
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyházán, Malomkertben, Kórház közelében, Ady endre utcán, 46 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó!
 
Szigetelt, csúsztatott zsalus építésű társasház 3. emeletén található, gázkonvektor és elektromos panel fűtésű, klimatizált, redőnnyel szerelt műanyag nyílászárós, laminált padló, járólap burkolatú, közös tároló tartozik hozzá. 
A lakásban 2 külön nyíló szoba, konyha, kamra, fürdőszoba-wc, közlekedő, beépített szekrény található. 
A társasház 3 emeletes, jó lakóközösséggel, tiszta rendezett lépcsőházzal rendelkezik. 
 
Az ingatlan tehermentes, a teljes bútorzat a vételár részét képezi, saját otthonnak vagy befektetésre is kiválóan alkalmas.
 
Energetikai besorolása: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül.
 

Amennyiben felkeltette érdeklődését várom hívását!
 
Az ingatlan azonosítója: 70277Érdeklődni: +36305778872

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
924 e Ft
892 e Ft -4%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
42.5 M Ft m Ft
49.3 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás