Eladó téglalakás
Nyíregyháza, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Nyíregyházán, Hímesben, Kótaji úton, Földszinti, 1 szobás + külön hálórésszel, 34 nm-es lakás Tégla építésű zárt udvaros társasházban eladó!
A lakás jellemzői:
műanyag nyílászárók,
egyedi gázfűtéses,
járólap és laminált padló burkolat,
jó állapotú.
A parkolási lehetőség biztosított: a lakáshoz fix parkolóhely tartozik a társasház zárt udvarában, melyet a vételár tartalmaz.
A lakás kiváló választás lehet első lakásként vagy akár befektetésre is.
Amennyiben felkeltette érdeklődését várom hívását!Az ingatlan azonosítója: 68871Érdeklődni: +36303089895
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 20.
1 szobás téglalakások ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza, földszint