Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó földszinti, tágas lakás Nyíregyházán, a Krúdy Gyula utcában! Irányár: 43.999.999 Ft Alapterület: 76 m² + 10 m² terasz Helyszín: Nyíregyháza, Krúdy Gyula utca Főbb jellemzők: Kényelmes, földszinti lakás háromszintes, rendezett társasházban Két kényelmes szoba, valamint egy tágas, világos nappali Különálló konyha, étkező, fürdőszoba, WC, kamra 10 m²-es terasz, ideális reggeli kávézáshoz vagy esti pihenéshez Nagy közös tároló és külön biciklitároló a lakók kényelmére Csendes, nyugodt környék, jó közlekedéssel és szolgáltatásokkal a közelben Ez a lakás ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy akár befektetésnek is – a földszinti elhelyezkedés különösen praktikus idősebbek vagy kisgyermekesek számára! Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 21.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza, 1. emelet