Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Nagykanizsa, 3. emelet

+ 1 kép 1/4
17 500 000 Ft17.5 M Ft 486 111 Ft/m2
1 szoba
36 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 347
Multi House Ingatlaniroda
Multi House Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ez a felújított, tágas érzetű egyszobás lakás Nagykanizsa szívében igazi kis gyöngyszem. Az erkély beépítésével az otthon alapterülete 32 m²-ről 36 m²-re bővült, így a lakás még kényelmesebb és élhetőbb lett. A világos terek és az átgondolt kialakítás fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy akár befektetésnek is tökéletes választás.
A lakás a ház csendes gangjáról közelíthető meg, melynek területe sajátként használható, és némi befejezést követően hangulatos kis előtérként, kávézós kuckóként vagy zöld növényekkel díszített pihenősarokként válhat a mindennapok részévé.
A modern felújításnak köszönhetően a lakás azonnal költözhető, barátságos atmoszférája pedig igazi otthonérzést teremt.

Kérem, tekintsük meg együtt a lakást! Ha elnyerte a tetszését, EGYEZZÜNK MEG!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Nagykanizsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykanizsa m² ár
486 e Ft
477 e Ft -2%
Ennek az ára
Nagykanizsa átlagár
17.5 M Ft m Ft
16.1 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykanizsa, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
224 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

78 M Ft
4 szoba
113 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

69.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

22 M Ft
2 szoba
61 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

69.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

32 M Ft
3 szoba
105 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

11.99 M Ft
1 szoba
32 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

26.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

64.5 M Ft
6 szoba
159 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

27.9 M Ft
3 szoba
97 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

30.4 M Ft
2 szoba
55 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás