Metrodom

Eladó téglalakás
Nagykanizsa, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
57 500 000 Ft57.5 M Ft 766 667 Ft/m2
3 szoba
75 m²
4. emelet
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 684
Horváth-Szalai Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A LIDO HOME NAGYKANIZSA eladásra kínál Nagykanizsán egy belváros közeli, tágas, világos lakást egy 2005-ben épült liftes házban. Igazi, hangulatos tetőtéri otthon! Jellemzői: -85m2 alapterületű ( 75 m2 hasznos) -amerikai konyhás nappal+ 2 hálószoba+ fürdő ( kád+ zuhanyzó) + gardrób+ előszoba+ wc -kiváló hang-hőszigetelésű nyílászárók -fűtése gázkazánnal+ hűtő-fűtőklíma -alacsony fenntartási költségű ( közös költség: 13.000,- Ft) -teremgarázs bérelhető vagy vásárolható A közelben üzletek, óvoda, iskola, buszmegálló Kiváló választás azoknak, akik a belváros közelségét és a csendes, otthonos hangulatot egyaránt értékelik A lakás rendezett tulajdonviszonyokkal rendelkezik, tehermentes, rögtön birtokba vehető akár az OTTHON START hitel igénybevételével Amennyiben a LIDO HOME NAGYKANIZSA által kínált CSALÁDI HÁZ, vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon, hívjál bármikor a megadott telefonszámon. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Nagykanizsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykanizsa m² ár
767 e Ft
684 e Ft -12%
Ennek az ára
Nagykanizsa átlagár
57.5 M Ft m Ft
55.1 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykanizsa, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

22.5 M Ft
3 szoba
54 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

16.88 M Ft
2 szoba
40 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

26.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

45 M Ft
4 szoba
76 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
145 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

22 M Ft
2 szoba
61 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

30.4 M Ft
2 szoba
55 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

180.6 M Ft
4 szoba
120 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

96.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

27.9 M Ft
3 szoba
97 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

94.5 M Ft
1 + 3 szoba
100 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

32 M Ft
3 szoba
105 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

155.1 M Ft
3 szoba
97 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

45 M Ft
4 szoba
76 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
224 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás