Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Mosonmagyaróvár, 1. emelet

+ 13 kép 1/16
72 900 000 Ft72.9 M Ft 1 215 000 Ft/m2
3 szoba
60 m²
1. emelet
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654045
Albrecht Tibor
Duna House - Mosonmagyaróvár

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM TERASZOS LAKÁS ELADÓ MOSONMAGYARÓVÁRON!

Mosonmagyaróvár egyik csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező részén, az Ipartelepen kínálunk megvételre egy 2018-ban épült, újszerű állapotú, első emeleti, 60 m²-es prémium lakást, amelyhez egy lenyűgöző, 45 m²-es terasz is tartozik!

A TELJES BÚTORZAT A VÉTELÁR RÉSZÉT KÉPEZI!

Főbb jellemzők:

60 m² lakótér
45 m²-es, teljesen burkolt terasz
2018-as építés
Modern, prémium kivitelezés
Gázkazán + padlófűtés
Hűtő-fűtő klíma
DNY-i tájolás
3×16A elektromos hálózat
3 rétegű műanyag nyílászárók szúnyoghálóval
Beépített gardróbok
Saját udvari autóbeálló
Közös kerékpártároló
Rendkívül alacsony rezsi

Helyiségek:

Tágas, 32 m²-es amerikai konyhás nappali
Egyedi konyhabútor beépített gépekkel
Modern nyersbeton mennyezeti design
2 külön nyíló szoba (11 m² és 10 m²)
Fürdőszoba
Külön WC

A lakás egyik legnagyobb különlegessége a hatalmas, teljes felületén burkolt terasz, amely tökéletes helyszíne lehet a reggeli kávéknak , családi összejöveteleknek vagy baráti estéknek

A melegről Saunier Duval gázkazán és padlófűtés gondoskodik, míg a hűtő-fűtő klíma egész évben kellemes hőmérsékletet biztosít.

Fűtési költség a leghidegebb téli hónapban mindössze 6900 Ft!

A rendezett, mindössze 18 lakásos társasház kulturált lakóközösséggel rendelkezik.

Közös költség: 10.000 Ft, amely tartalmazza:

bevásárlási lehetőségek a közelben

Ideális választás ingázóknak, fiatal pároknak vagy akár befektetésnek is!

3 hónapon belül birtokba vehető!

Ne maradjon le róla! Hívjon bizalommal és tekintse meg személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
1215 e Ft
1030 e Ft -18%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
72.9 M Ft m Ft
68.2 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

52.99 M Ft
4 szoba
78 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

77.15 M Ft
3 szoba
62 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

57.75 M Ft
3 szoba
58 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

75.65 M Ft
3 szoba
62 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

43.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76.75 M Ft
3 szoba
61 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

15.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

59.9 M Ft
2 szoba
76 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

58.8 M Ft
3 szoba
60 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

78.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

38 M Ft
2 szoba
72 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

35.9 M Ft
1 szoba
39 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

74.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár