BAM Living

Eladó téglalakás
Mórahalom, 2. emelet

1/2
60 173 868 Ft60.174 M Ft 970 546 Ft/m2
1 + 1 szoba
62 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 591
Hódi Kevin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Home&People azonosító: #23278 

HÓDI KEVIN

Ingatlanreferens 06205918691

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN AZ INGATLAN AZONOSÍTÓSZÁM MEGADÁSÁVAL!

 

ÚJÉPíTÉSŰ LAKÁSOK MÓRAHALOM KÖZPONTJÁBAN!

 

Az ingatlan porotherm 25 cm téglából épül és 35 cm grafit szigeteléssel. Összesített energetikai jellemző követelményértéke: 72.34 kWh/m2 ami közel nulla energiaigényű épületnek felel meg.

A lakások teljes területén elektromos padlófűtés lesz (infra szőnyeg). A hűtésre és az extra fűtésre napelemes energiát biztosítunk. A melegvíz előállítására SMART víztárolót biztosítunk. Az épületen napelem működik, ami az áram előállításában vesz részt és a villanyfogyasztást fokozza. Rendkívül alacsony a rezsiköltség.

Az ár tartalmazza a festést a lakáson belül, hideg-meleg burkolatok az általunk kijelölt burkolatokból választva, más igény esetén egyedi megállapodás szükséges a kivitelező és a megrendelő között. A kulcsrakész ár szanitereket tartalmaz, bútorokat nem! 

Kulcsrakész átadási határidő: 2026. április.

 

Irányár: 60.173.868 Ft

H&P azonosító: #23278 

Hívjon bizalommal! 

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista

www.homeandpeople.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Mórahalmon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mórahalom m² ár
971 e Ft
1010 e Ft 4%
Ennek az ára
Mórahalom átlagár
60.174 M Ft m Ft
58.2 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mórahalom, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Mórahalom
Eladó téglalakás

Mórahalom

32.872 M Ft
1 szoba
32 m²
Mórahalom
Eladó téglalakás

Mórahalom

71.219 M Ft
2 szoba
68 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Mórahalom
Eladó téglalakás

Mórahalom

80 M Ft
2 szoba
98 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Mórahalom
Eladó téglalakás

Mórahalom

38 M Ft
1 szoba
34 m²
Mórahalom
Eladó téglalakás

Mórahalom

48.172 M Ft
2 szoba
47 m²
Mórahalom
Eladó téglalakás

Mórahalom

92.6 M Ft
3 szoba
73 m²
Mórahalom
Eladó téglalakás

Mórahalom

58 M Ft
2 szoba
52 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Mórahalom
Eladó téglalakás

Mórahalom

72.332 M Ft
2 szoba
70 m²
Mórahalom
Eladó téglalakás

Mórahalom

52.7 M Ft
2 szoba
61 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft