City Pearl

Eladó téglalakás
Miskolc, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
29 990 000 Ft29.99 M Ft 612 041 Ft/m2
2 szoba
49 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 396
Opalkó Ildikó
Maximán Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Miskolc közkedvelt részén, a Győri kapuban a Báthori István utcában, eladó egy 49 m²-es, 1. emeleti, gázfűtéses lakás rendezett társasházban.

Az ingatlan felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját ízlése szerint alakíthatja ki álmai otthonát vagy akár befektetési célra is kiváló lehetőséget kínál.

A lakás jó elosztású, világos, kedvező elhelyezkedésének köszönhetően a közelben megtalálható minden fontos szolgáltatás: boltok, iskola, óvoda, tömegközlekedés pár perc alatt elérhető.

Főbb jellemzők:
•49 m²
•2 külön nyíló szoba
•gázfűtés
•felújítandó állapot
•kedvelt környék
•jó infrastruktúra
•rendezett társasház

Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

Vevőink részére DÍJMENTES bankfüggetlen hiteltanácsadást és ügyintézést nyújt pénzügyi szakértőnk, aki megtalálja Önnek a legjobb megoldást!
Igény esetén, korrekt ügyvédi hátérrel segítjük az adás-vételt.

További információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
612 e Ft
608 e Ft -1%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
29.99 M Ft m Ft
70.5 m Ft 57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²
Tiszaújváros, Verebély utca
Eladó téglalakás

Tiszaújváros

23.9 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

32.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

75.982 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

163.35 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

79.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás