Avico Greentop

Eladó téglalakás
Miskolc, Vologda, Szent István utca, 4. emelet

+ 10 kép 1/13
21 500 000 Ft21.5 M Ft 796 296 Ft/m2
1 szoba
27 m²
4. emelet
építés éve:1965

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3646769706
Répásiné Dienes Judit
Duna House - Miskolc, Kálvin János utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Miskolc kedvelt részén a Szent István úton eladó tégla épületben egy normál állapotú garzon lakás.
- csendes, nyugodt környék zöldterülettel
- rendezett, tiszta lépcsőház
- a lépcsőházban is minden nyílászáró cserélve lett
- tégla épület,
- 2-3000Ft-os alacsony rezsi, gázkonvektoros fűtés
- körbefűtött, déli fekvés,
- világos, napos, 4.emeleti panorámás kilátás
- rövid időn belül birtokba vehető
- közös költség is csak  5500ft,
- ablakok cseréje megtörtént,
- fürdő WC külön helyiségben,
- villany + vízvezeték csere lakáson belül megtörtént
- belváros pár perc sétára
- üzletek sétatávolságra- pincerész tartozik hozzá
Ajánlom első lakásként fiataloknak, egyetemistának, kiváló elhelyezkedése és az alacsony fenntartási költségek miatt.
Befektetőknek, itt gyorsan bérlőkre talál.

Az ingatlan megfelel az Otthon Start Program feltételeinek, és számos államilag támogatott hitelnek egyaránt.
Irodánk teljes körű ügyintézést biztosít!
Hívjon  bizalommal, megtekinthető egyeztetett időpontban!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
796 e Ft
748 e Ft -6%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
21.5 M Ft m Ft
26.8 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, Vologda, Szent István utca, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

79.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

73.718 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

61.938 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

75.982 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

73.718 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

61.938 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

60.639 M Ft
2 szoba
51 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba