NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Miskolc, 1. emelet

+ 1 kép 1/4
72 221 940 Ft72.222 M Ft 1 362 678 Ft/m2
1 szoba
53 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 330
Végső Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Miskolcon a Régiposta utcában, jelenleg kivitelezés alatt álló, mélygarázs + földszint + 5 emeletes, vasbeton vázszerkezetű, tégla kitöltő falazatú, hőszigetelt homlokzatú, 3 rétegű hőszigetelt műanyag ablakokkal szerelt, igényes kialakítású 1. emeleten lévő, 53,32 m2-es, előtér, nappali-konyha, fürdőszoba, szoba helyiségekből álló társasházi lakás. A lakások alacsony rezsiszükségletét biztosítja a 12 db levegő-víz monoblokkos hőszivattyúval biztosított padlófűtésrendszer és melegvízellátórendszer. A lakások mennyezethűtéssel ellátottak. A kivitelezés jelenleg 70 %-os készültségű. Az épület várható átadásának időpontja 2027. augusztus 30. A lakás m2 ára 1.354.500.-Ft/m2. A lakáshoz vásárolható teremgarázs ára: 12.700.000.-Ft. illetve 2,40 m2-es tároló Ára: 889.000.-Ft. Részletes tájékoztatásért hívjon a -es telefonszámon, vagy kérje a hirdetésben szereplő e-mail címünkön

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

1 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
1363 e Ft
748 e Ft -82%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
72.222 M Ft m Ft
26.8 m Ft -169%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

163.35 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

75.982 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás

Miskolc

27.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

75.982 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Tiszaújváros, Verebély utca
Eladó téglalakás

Tiszaújváros

23.9 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba