City Pearl

Eladó téglalakás
Miskolc, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
59 000 000 Ft59 M Ft 418 440 Ft/m2
4 szoba
141 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 637
Kovács Emese
OTP IP Miskolc Corvin 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Óriási Tér, Belváros Szíve!

Miskolc abszolút központjában, a Széchenyi utcán eladó egy ritkaságnak számító, 141 nm-es (hall + 3 szoba), tágas lakás. Az egyszintes téglaépület első szintjén elhelyezkedő, gáz-cirkó fűtéses ingatlan jelenleg átlagos állapotú, így saját ízlésre formálható.

A lakás két különálló lakás összenyitásából lett kialakítva, mely egy lezárt folyosórésszel +30 nm-rel tovább bővült. Korábban cég székhelyeként funkcionált.

A nagy terek, jó elosztás és a központi fekvés miatt ideális:

Nagycsaládosoknak

Irodának, cégközpontnak

Befektetésnek (akár átalakításra)

A Főutca, villamos- és buszmegálló közvetlen közelben. Ne habozzon, a hely adottságai magukért beszélnek! Hívjon a részletekért és a megtekintésért!

59000000 Ft

Referencia szám: M313461

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
418 e Ft
695 e Ft 40%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
59 M Ft m Ft
81 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

60.639 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

79.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

73.718 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás

Miskolc

27.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²