Astora Art House

Eladó téglalakás
Miskolc, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
64 000 000 Ft64 M Ft 1 015 873 Ft/m2
2 szoba
63 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3646769709
Kalas Csaba Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern, energiatakarékos lakások Miskolc kedvelt részén, a Bodó-tetőn

A Bodó-tetői lakópark sikeres 4. ütemében 120 modern, energiatakarékos lakás készült el, melyek java még várja új tulajdonosait. A tapasztalt beruházó minőségi anyagokkal és kiváló szakmunkával valósította meg a projektet.

Elérhető lakástípusok:

63 m²: nappali + 1 szoba + erkély

77 m²: nappali + 2 szoba + erkély

100 m²: nappali + 2 szoba + nagy erkély

137 m²: nappali + 3 szoba + nagy erkély

A földszinti lakások kertkapcsolattal is rendelkeznek. Minden lakás 4 szintes, lifttel ellátott épületben található.

Kiemelt jellemzők:

Kiváló hő- és hangszigetelés (pórusbeton + EPS)

Hőszivattyú és fan-coil (fűtés/hűtés)

Zárt, parkosított lakópark saját játszótérrel

Rövid átadási határidő

Átadás bútorzat és konyhabútor nélkül, de igény szerint kérhető.

Élje át a csendes, zöld környezet nyújtotta nyugalmat a belváros közelségében!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
1016 e Ft
773 e Ft -31%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
64 M Ft m Ft
43.5 m Ft -47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

32.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

60.639 M Ft
2 szoba
51 m²
Sárospatak, Tompa Mihály utca
Eladó téglalakás

Sárospatak

23.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Putnok
Eladó téglalakás

Putnok

13.6 M Ft
3 szoba
123 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás

Miskolc

27.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás