River Life

Eladó téglalakás
Mende, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 024 359 Ft/m2
4 szoba
78 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zöldi Norbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Társasházi lakások Mendén eladók.
Luxus és Nyugalom: A+-os Társasházi Lakások Sorompóval Zárt Lakóparkban

Ez a fejlesztés egy csendes és nyugodt környezetben, aszfaltozott utcában, kiépített közvilágítással ellátott, sorompóval zárt lakóparkban valósul meg. Az ingatlanok a legmagasabb minőséget képviselik, igényes kivitelezéssel és A+ energiahatékonysági besorolással épülnek, számtalan referenciával rendelkező megbízható beruházó által.

A 701 nm-es telkeken kettő önálló, egyemeletes, 4 lakásos társasház épül, ahol több modern otthon kerül kialakításra. A szerkezet egyedülálló: a lakások egy zárt, üveges lépcsőházzal kapcsolódnak egymáshoz, ami azt jelenti, hogy NINCS KÖZÖS FAL a lakások között, ezzel garantálva a tökéletes szeparáltságot és a nyugalmat.

A 78 nm-es lakások optimális elrendezésűek, nappali + 3 szobásak, melyek rendkívül naposak és világosak a hatalmas sarok ablakoknak köszönhetően. A központi tér a tágas, 33 nm-es nappali-étkezős konyha.

A műszaki tartalom magában foglalja a külső 15 cm-es hőszigetelést, valamint a korszerű, gazdaságos hőszivattyús padlófűtést. A kényelmet szolgálja a tágas fürdőszoba beépített WC-vel, kiegészülve egy különálló WC-vel. A szobák jól bútorozhatóak.
Minden lakáshoz egy kijelölt autóbeálló tartozik a társasház zárt kertjében. A lakások már foglalhatók. Kulcsrakész állapot 2026 nyara.

Műszaki adatok:
- Teherhordó fal 30-as kerámia tégla
- Válaszfalak 10 cm kerámia
- Homlokzati szigetelés 15 cm EPS
- Aljzatban 10 cm lépésálló szigetelés
- Födémen 30 cm ásványgyapot szigetelés
- Antracit színű Bramac betoncserép
- Kívül, belül fehér színű műanyag nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel
- Lakások külön hőszivattyúval rendelkeznek
- Padlófűtés minden helyiségben
- Hidegburkolatok: 5000 Ft/nm, meleg burkolatok: 5000 Ft/nm
- Riasztó előkészítés
- Elektromos kapu előkészítés
- Kocsi beálló kialakítás

Tovább informálom telefonon.
Zöldi Norbert +36709450148

Referencia szám: LK043328

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Mendén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mende m² ár
1024 e Ft
1043 e Ft 2%
Ennek az ára
Mende átlagár
79.9 M Ft m Ft
82.5 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mende, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Mende
Eladó téglalakás

Mende

89.9 M Ft
5 szoba
111 m²
Mende, Tervezett zöld négyzet
Eladó téglalakás

Mende

79.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Mende, Tervezett zöld négyzet
Eladó téglalakás

Mende

79.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

79.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

81.8 M Ft
4 szoba
78 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Mende, Tervezett zöld négyzet
Eladó téglalakás

Mende

79.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

79.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

79.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

82 M Ft
4 szoba
75 m²
Mende, Tervezett zöld négyzet
Eladó téglalakás

Mende

79.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kaposgyarmat
Eladó családi ház

Kaposgyarmat

695 M Ft
6 szoba
610 m²
Herend
Eladó családi ház

Herend

144.9 M Ft
7 szoba
285 m²
Vép
Eladó családi ház

Vép

75.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Berzence
Eladó családi ház

Berzence

40 M Ft