Avico Greentop

Eladó téglalakás
Maglód, földszint

+ 17 kép 1/20
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 314 474 Ft/m2
3 szoba
76 m²
földszint
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 206 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Major Balázs
Dota Life Oc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk egy remek kertkapcsolatos lakást azok számára, akik egy tágas, világos otthont keresnek Maglód csendes és felkapott környékén.

Amit tudni érdemes:
Ez a használt lakás 76 négyzetméteres alapterületével ideális választás a kényelmet és a nyugalmat keresők számára.
Az ingatlan nappalival és két szobával rendelkezik, melyek közül a tágas nappali a középpontja a családi életnek, ahol a közös pillanatok és a kikapcsolódás garantált.
A lakás jó állapotban van, a fűtése gáz (cirko) rendszerrel megoldott, korszerü müanyag nyílászárókkal rendlekezik, így a téli hónapokban is kellemes meleg várja Önöket.
A lakáshoz tartozik egy 12 négyzetméteres terasz, amely tökéletes helyszín a reggeli kávé elfogyasztásához vagy a délutáni pihenéshez.
A kertkapcsolatos lakás lehetőséget ad arra is, hogy a szabadban töltsenek időt, miközben élvezhetik a rendezett kert nyugalmát ( 100nm)
A lakáshoz tartozik gépkocsi beálló is, a telken belül.
A környék ellátottsága kiváló, így minden szükséges szolgáltatás könnyen elérhető, legyen szó boltokról, iskolákról vagy egészségügyi intézményekről.
A kitűnő közlekedésnek köszönhetően Budapest központja gyorsan és egyszerűen megközelíthető, így a munkába járás vagy a városi programok élvezete nem okoz gondot.
A csendes környezet pedig ideális a családok számára, ahol a gyerekek biztonságban játszhatnak.
A Maglódon található ingatlan tehermentes, így a vásárlás folyamata zökkenőmentes lehet.
Az ingatlan nemcsak lakóhelyként, hanem befektetési célra is nagyszerű lehetőségeket kínál, hiszen a környék folyamatosan fejlődik és a kereslet is magas.
A tágas, világos szobák és a kiváló elhelyezkedés egyaránt vonzóvá teszi ezt a lakást, amely tökéletes választás lehet minden család számára.

Bármilyen kérdése van az ingatlannal vagy a vásárlási folyamattal kapcsolatban, bizalommal kereshet minket. Örömmel állunk rendelkezésére, hogy segítsünk Önnek megtalálni álmai otthonát!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: H516932

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Maglódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Maglód m² ár
1314 e Ft
782 e Ft -68%
Ennek az ára
Maglód átlagár
99.9 M Ft m Ft
53.2 m Ft -88%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Maglód, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Nagytarcsa
Eladó téglalakás

Nagytarcsa

116.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Maglód
Eladó téglalakás

Maglód

85 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Maglód, Mendel Károly utca
Eladó téglalakás

Maglód

120 M Ft
1 + 4 szoba
90 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

120 M Ft
2 szoba
74 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Szentendre
Eladó nyaraló

Szentendre

99.5 M Ft
4 szoba
109 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

129 M Ft
4 szoba
101 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

255 M Ft
5 szoba
195 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Pilisszentiván
Eladó családi ház

Pilisszentiván

256.2 M Ft
7 szoba
275 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

65 M Ft
4 szoba
30 m²
Szentendre
Eladó téglalakás

Szentendre

153 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2 szoba
70 m²
Kistarcsa
Eladó téglalakás

Kistarcsa

42.5 M Ft
1 szoba
32 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Kistarcsa
Eladó panellakás

Kistarcsa

66 M Ft
2 szoba
54 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

33 M Ft
2 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²