Oasis Residence

Eladó téglalakás
Kozármisleny, 2. emelet

+ 4 kép 1/7
55 900 000 Ft55.9 M Ft 931 667 Ft/m2
2 szoba
60 m²
2. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999169
Kovács Adrien
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálok Kozármisleny kedvelt utcájában az Orgona utcában egy tetőtéri br,60nm-es nettó 38nm 2 szobás lakást panorámás szép erkéllyel saját zárt udvari beállóval55.9mftE.T. folyamatban

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK074052

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

2 szobás téglalakások ára Kozármislenyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kozármisleny m² ár
932 e Ft
1053 e Ft 12%
Ennek az ára
Kozármisleny átlagár
55.9 M Ft m Ft
54.5 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kozármisleny, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

82.162 M Ft
1 + 3 szoba
86 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

79.99 M Ft
3 szoba
91 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

89.99 M Ft
3 szoba
102 m²
Kozármisleny, 1
Eladó téglalakás

Kozármisleny

94.9 M Ft
2 + 2 szoba
86 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

79.99 M Ft
3 szoba
101 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

99.99 M Ft
3 szoba
116 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

99.99 M Ft
3 szoba
116 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

89.99 M Ft
4 szoba
113 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

75 M Ft
3 szoba
68 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

86.9 M Ft
3 szoba
107 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

89.99 M Ft
4 szoba
113 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

84.99 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

84.99 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Kozármisleny
Eladó téglalakás

Kozármisleny

79.99 M Ft
3 szoba
91 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás