Seven Pearl

Eladó téglalakás
Körmend, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
49 900 000 Ft49.9 M Ft 924 074 Ft/m2
2 szoba
54 m²
3. emelet
építés éve:2010

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814112
Herczeg Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás+mélygarázs Körmenden, a Nemes Lipót utcában!

Körmend központi, mégis nyugodt részén kínálunk eladásra egy 54 m²-es, harmadik emeleti lakást, amely egy lifttel ellátott társasházban található.
A lakás elosztása rendkívül praktikus:
2 különnyíló szoba
nappali
konyha + étkező
előszoba
fürdőszoba
külön WC

A komfortot tovább növeli a nappaliban elhelyezett hűtő-fűtő klíma, a fűtést pedig egyedi mérős távfűtés biztosítja lapradiátorokon keresztül, így a rezsiköltség kedvezően alakítható.
Az autóval rendelkezők számára külön előny, hogy a lakáshoz tartozik egy mélygarázs.
A környék infrastruktúrája kiváló: iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár és bevásárlási lehetőségek pár perc sétával elérhetők.

Ez a lakás ideális választás lehet családoknak, pároknak, vagy akár befektetési céllal is.

Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Körmenden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Körmend m² ár
924 e Ft
548 e Ft -69%
Ennek az ára
Körmend átlagár
49.9 M Ft m Ft
25.9 m Ft -93%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Körmend, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

26.5 M Ft
1 szoba
32 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

48.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

35.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

47 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

48.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

47 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

26.5 M Ft
1 szoba
32 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

12.5 M Ft
195 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

69.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

19.9 M Ft
1 szoba
27 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely