Avico Greentop

Eladó téglalakás
Kistelek, 10 felett

+ 11 kép 1/14
46 000 000 Ft46 M Ft 567 901 Ft/m2
3 szoba
81 m²
10 felett
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 416
Szabó Ernő
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kisteleken, társasházban kínálok eladásra egy földszinti 3 szobás különb járatú 81 m2-es tégla lakást. Az ingatlan 2022-ben lett felújítva.
A villanyvezetékeket rézre cserélték, a vízvezetéket 5 rétegű alumínium betétes fehér műanyag csövekre. A fűtést is korszerűsítették. A falak gletteltek, Hérával színesre festettek.
Az ingatlan fűtését Ariston kondenzációs gázkazán biztosítja, hőleadó lapradiátorokon keresztül, és ez a kazán látja el a melegvizet is. Az ablakok egyrésze cserélve lett hungaropán hőszigeteltre, minden ablak redőnyös és szúnyoghálós, a bejárati ajtó 5 pontos biztonsági ajtó.
A komfortérzetet Gree klíma biztosítja, mely fűtésre, hűtésre használható.
Legtöbb helyiség a folyosóról nyílik külön bejárattal, ez nagyon praktikus.
A tulajdonos a bejáratnál alakított ki egy helyiséget, ahol a szárítógépet elhelyezte, a mosógép a konyhapultban beépített. Az ingatlan augusztus után költözhető.
Az udvaron helyet kapott egy garázs, mely 20 m2, bármilyen nagy autó elfér benne.
A garázs a lakással együtt megvásárolható, a garázs ára 5 millió Ft.
A társasházban közös költség nincs, 2 szintes épület. Még tartozik a lakáshoz 5 m2-es kerékpár tároló.
A közelben játszótér, SPÁR, a központ kb. 1 km. Szeged 25 perc autóval.
A Kistelek Gyógyfürdő és Tanuszoda a város központjában, családias hangulattal és modern létesítményekkel várja a pihenni és gyógyulni vágyókat. A 2004-ben megnyílt fürdő minden korosztály számára kínál kikapcsolódási lehetőségeket.
Az ingatlan per és tehermentes.
További információért kérem, hívjon az elérhetőségemen bármikor, engem nem tud zavarni. Ügyvédi tanácsadás ingyenes, valamint hitelügyintézőnk díjtalanul segít kiválasztani az Ön számára legmegfelelőbb hitel konstrukciót.
CSOK PLUSZ igénybevehető és a 3 %-os hitel.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hogy Ön tulajdonosa legyen ennek a csodás lakásnak, amely mindent biztosít a kényelmes és csendes élethez. Forduljon hozzánk bizalommal, és tekintse meg személyesen is!

Szabó Ernő 30-416-2393
Prémium Ingatlan Értékesítő
Városi Ingatlaniroda

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Kisteleken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kistelek m² ár
568 e Ft
653 e Ft 13%
Ennek az ára
Kistelek átlagár
46 M Ft m Ft
40.3 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kistelek, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Kistelek, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Kistelek

36.5 M Ft
3 szoba
56 m²
Kistelek
Eladó téglalakás

Kistelek

46.7 M Ft
3 szoba
48 m²
Kistelek
Eladó téglalakás

Kistelek

36.5 M Ft
3 szoba
56 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

28.59 M Ft
2 szoba
50 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szentes, Dózsa György utca 100
Eladó családi ház

Szentes

29.9 M Ft
2 szoba
68 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Kistelek
Eladó téglalakás

Kistelek

36.5 M Ft
3 szoba
56 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

45.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.821 M Ft
3 szoba
213 m²
Szatymaz, Neszürjhegyi kertsor
Eladó nyaraló

Szatymaz

13.7 M Ft
1 szoba
14 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

38 M Ft
1 szoba
55 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba