Avico Greentop

Eladó téglalakás
Keszthely, Schwarz Dávid utca, földszint

+ 16 kép 1/19
47 900 000 Ft47.9 M Ft 1 368 571 Ft/m2
1 szoba
35 m²
földszint
építés éve:1990

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 424
Balatoni Ingatlanok
West-Balaton

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Keszthelyen a Schwarz Dávid utcában fsz.-i társasházi garzonlakást ajánlok a figyelmébe.
Kifizetés után azonnal birtokba vehető.

Az ingatlan az északi város részben a Vásártér és a Csapás úti elkerülő között helyezkedik el, nagyon jó, csendes környéken, zöldövezetben.

A 4 szintes épület vasbeton szerkezetű, 1991-ben készült csúsztatott zsalus építési móddal, 5 cm-es szigeteléssel ellátva.

A lakás a társasház földszintjén található, összkomfortos , jó állapotú. A 36 nm-es alapterület 1 szobát, konyhát, étkezőt, fürdőszobát és a fürdő előtti gardróbot foglalja magában.
Az ablakokat és a bejárati ajtót műanyagra cserélték, a szoba is szép parkettát kapott, a többi helyiség kerámiával lett burkolva.

A fűtést tavaly korszerűsítték, a régi kazán helyett egy Saunier Duval típusú kondenzációs kazán került felszerelésre, a meleg vizet azonban egy új villanybojler állítja elő.

Nyugati fekvésének köszönhetően délután jól benapozott a konyhán és szobán keresztül az egész lakás.
A fszt.-en 2 tároló közösen használható a lakókkal , kerékpárok, babakocsik helyezhetők el bennük.

Közös költség : 10.920 Ft/hó.

Gyalogosan 2 percnyire egy kis ABC, pékség, fodrászat, kozmetika,
gyógyszertár található. 800 - 1000 m-es körön belül elérhető a kórház, alapellátási rendelőintézet, óvoda, gyógyszertár, Festetics kastély, keleti irányban 600 m-re bevásárló központ, Tesco, Stop Shop, déli irányban 2 km-re található a vasútállomás és a Balaton part.

Ajánlom idősebb korosztálynak, de fiatal kezdő pároknak, egyedülállóknak egyaránt, de befektetésnek is kiváló.

Azonnal kiadható , alacsony költségű lakás!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Keszthelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Keszthely m² ár
1369 e Ft
1556 e Ft 12%
Ennek az ára
Keszthely átlagár
47.9 M Ft m Ft
53.4 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Keszthely, Schwarz Dávid utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

184.8 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

78.645 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

96.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
228 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

170.5 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

78.645 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

155.1 M Ft
3 szoba
97 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13