Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Kecskemét, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
57 990 000 Ft57.99 M Ft 1 035 536 Ft/m2
2 szoba
56 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 31 202
Tóth Bálint
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ebbe a lakásba bele lehet szeretni! Ritka, amikor ennyi jó paraméter egyszerre találkozik!

Kecskeméten, a Széchenyivárosban, téglaépítésű társasházban eladóvá vált ez az 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes, magas minőségben és magas minőségű anyagok felhasználásával felújított társasházi lakás! Ide tényleg csak a saját búrok kellenek és semmi több!

Főbb jellemzők:

- Cserélt hő és hangszigetelt műanyag ablakok, redőnnyel
- Cserélt hő és hangszigetelt biztonsági bejárati ajtó
- Cserélt víz és villanyvezeték hálózat
- Cserélt burkolatok az egész lakásban
- Felújított fürdőszoba, fürdőkáddal és tusolóval
- A fürdőszoba és a WC külön helyiségben
- Akadálymentesített, küszöb nélküli, minőségi beltéri ajtók
- Vadonatúj hűtő-fűtő klíma
- Parkra néző kilátás az erkélyről
- Buszmegálló, bolt, étterem, cukrászda, iskola, óvóda, orvosi rendelő 300 m-es körzetben elérhető

A lakás tehermentes és azonnal költözhető!

Figyelem! Az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült! Pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1036 e Ft
965 e Ft -7%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
57.99 M Ft m Ft
55.7 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

79 M Ft
2 szoba
95 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

24.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza

27 M Ft
4 szoba
101 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

7.49 M Ft
3 szoba
77 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

83.2 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás