Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Kecskemét, 10 felett

86 900 000 Ft86.9 M Ft 1 259 420 Ft/m2
3 szoba
69 m²
10 felett
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 100 m2
Fűtés: Házközponti
Emelet: 10 felett
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 959
Szatmári Tünde
Ablak ingatlanközvetítő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kecskemét, belvárosban 2020-ban épült, 69m2-es földszinti, kertkapcsolatos, nappali+2szobás lakás, 14m2-es terasszal és terem garázzsal eladó.
A lakás nagyon szép, kényelmes, világos, újszerű állapotú, modern bútorozott és gépesített konyhával.
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
Irányár:86,9M;
Érd:0630/9594-299;
Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon!
Az ingatlan adatai megbízónktól kapott információk alapján lettek rögzítve, értük felelősséget nem tudunk vállalni! További kínálatunkat tekintse meg az ablakingatlan weboldalán.

Irodánk szolgáltatásai:
- energetikai tanúsítvány készítés,
- Teljes körű ügyintézés ingatlanok adás-vételéhez,
- Kedvezményes ügyvédi költség,
- ingyenes hitel ügyintézés és biztosítási tanácsadás.

Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni jelenleg meglévő ingatlanát, ennek lebonyolításában is állunk rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1259 e Ft
1074 e Ft -17%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
86.9 M Ft m Ft
76.9 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 10 felett

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kalocsa
Eladó téglalakás

Kalocsa

74.5 M Ft
3 szoba
255 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza

27 M Ft
4 szoba
101 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

83.2 M Ft
2 szoba
57 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Baja, Wesselényi utca
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Baja