Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Kecskemét, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
102 700 000 Ft102.7 M Ft 1 222 619 Ft/m2
3 szoba
84 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 341
Túri Zoltán
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A múlt eleganciája. A jövő biztonsága. Egy maradandó érték Kecskemét egyik legértékesebb telkén.
A Társasház olyan tulajdonságokat egyesít, amelyek a kecskeméti ingatlanpiacon ritkán jelennek meg egyszerre.

A ház egyik legkülönlegesebb darabja. A 78,60 m2-es lakótérhez egy 12,58 m2-es erkély tartozik, amely tágasabbá és még vonzóbbá teszi az ingatlant. A terek elosztása biztosítja a privát szférát, miközben a közösségi helyiségek a családi és baráti együttlétekre hívogatnak.
A lakáshoz sorszámozott parkoló vásárolható.

Prémium műszaki tartalom kompromisszumok nélkül
Tömbfűtéslakásonként egyedi méréssel,padlófűtéssel
30 cm PorothermN+F főfal téglaszerkezet
20 cm külső hőszigetelés
Központi melegvíz-ellátásnapelemes rásegítéssel
Prémium nyílászárókredőnnyel, szúnyoghálóval
Választható burkolatok
Zárt, parkosított 300 m2-es belső udvar nyugodt, rendezett környezet
Kiemelt befektetési előnyök
Boutique jelleg Az alacsony lakásszám exkluzivitást és hosszú távú értékállóságot biztosít.
Modern és energiatakarékos kialakítás Alacsony fenntartási költségek, magas piaci versenyképesség.
Erős bérbeadási potenciál Ideális választás egyetemisták, helyi középvezetők és multinacionális cégek alkalmazottai számára.
Várható átadás: 2026. december CSOK+-ra, OSP-re alkalmas.

Figyelem, az adatlap kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1223 e Ft
1074 e Ft -14%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
102.7 M Ft m Ft
76.9 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

7.49 M Ft
3 szoba
77 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

72.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás