BAM Living

Eladó téglalakás
Kecskemét, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
99 000 000 Ft99 M Ft 1 414 286 Ft/m2
2 szoba
70 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998822
Barta Edina
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM ÚJ LAKÁS ELADÓ KECSKEMÉT BELVÁROSÁBAN!A régi polgári ház karaktere és eleganciája találkozik a modern műszaki tartalommal: az épület teljes felújítással gyönyörű, 4 lakásos társasházzá alakult.Kecskemét belvárosában, 2026-ban épült, mindössze 4 lakásos társasházban eladó egy 66m²-es, első emeleti, nappali + 1 szobás, prémium kivitelezésű lakás, amely azonnal költözhető.Főbb jellemzők:66m² alapterület15m² terasznappali + 1 külön nyíló szobaelső emeleti elhelyezkedésenergiatakarékos, hőszivattyús fűtés, H tarifávalpadlófűtésinverteres klímaprémium fa nyílászárók szúnyoghálóvalelektromos redőnyökműkő párkányokPrémium kivitelezés:minőségi burkolatokprémium világítótestekegyedi konyhabútor, beépített gépekkelTovábbi extrák:közös tárolózárt udvari autóbeálló elektromos autó töltővel(Az autóbeálló kötelezően megvásárolandó: +5 millió Ft)

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1414 e Ft
965 e Ft -47%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
99 M Ft m Ft
55.7 m Ft -78%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

79 M Ft
2 szoba
95 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét