NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Kecskemét, földszint

+ 11 kép 1/14
130 000 000 Ft130 M Ft 1 511 628 Ft/m2
3 szoba
86 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 946
Karikóné Hegyes Nóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kecskemét belvárosában eladó egy 87 m²-es, nappali + 2 szobás, földszinti, új építésű prémium minőségű, lakás amely azonnal költözhető.

A régi polgári ház karaktere és eleganciája találkozik a modern műszaki tartalommal: az épület teljes felújítással gyönyörű, 4 lakásos társasházzá alakult.

Főbb jellemzők:
87 m² alapterület
nappali + 2 külön nyíló szoba
2026-os építés
hőszivattyús padlófűtés, H tarifával
mennyezeti hűtés
vízlágyító berendezés
prémium minőségű fa nyílászárók, szúnyoghálóval
elektromos redőnyök
prémium burkolatok és világítótestek
konyhabútor beépített gépekkel

A lakáshoz tartozik egy zárt udvari autóbeálló, elektromos autótöltővel, amely kötelezően megvásárolandó, ára +5 millió Ft.

Az ingatlan azonnal költözhető.

130000000 Ft
Akár a vásárolna, akár bérelne vagy hitelt venne fel, keressen minket bizalommal!
Díjmentesen segítünk! Eladna, keres, cserélne, megunta, kinőtték, tovább lépne,
kamatoztatná vagy csak egyszerűen valami újra, esetleg többre van szüksége?
Ingatlan- és hitelközvetítés egy helyen – forduljon hozzánk bizalommal! Várom
megtisztelő hívását! Hegyes Nóra az Ön Értékesítője! +36 70/946 69 54

Referencia szám: LK079313-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1512 e Ft
1074 e Ft -41%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
130 M Ft m Ft
76.9 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

24.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

79 M Ft
2 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²