City Pearl

Eladó téglalakás
Kecskemét, földszint

+ 15 kép 1/18
130 000 000 Ft130 M Ft 1 511 628 Ft/m2
3 szoba
86 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998522
Lengyel Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kecskemét belvárosában eladó egy 87 m²-es, nappali + 2 szobás, földszinti, új építésű prémium minőségű, amely azonnal költözhető.A régi polgári ház karaktere és eleganciája találkozik a modern műszaki tartalommal: az épület teljes felújítással gyönyörű, 4 lakásos társasházzá alakult.Főbb jellemzők:87 m² alapterületnappali + 2 külön nyíló szoba2026-os építéshőszivattyús padlófűtés, H tarifávalmennyezeti hűtésvízlágyító berendezésprémium minőségű fa nyílászárók, szúnyoghálóvalelektromos redőnyökprémium burkolatok és világítótestekkonyhabútor beépített gépekkelA lakáshoz tartozik egy zárt udvari autóbeálló, elektromos autótöltővel, amely kötelezően megvásárolandó, ára +5 millió FtAz ingatlan azonnal költözhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1512 e Ft
1088 e Ft -39%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
130 M Ft m Ft
77.5 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kalocsa
Eladó téglalakás

Kalocsa

74.5 M Ft
3 szoba
255 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza

27 M Ft
4 szoba
101 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás