River Life

Eladó téglalakás
Kecskemét, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
99 000 000 Ft99 M Ft 1 414 286 Ft/m2
2 szoba
70 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998516
Turúné Mányi Katalin
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM ÚJ LAKÁS ELADÓ KECSKEMÉT BELVÁROSÁBAN!A régi polgári ház karaktere és eleganciája találkozik a modern műszaki tartalommal: az épület teljes felújítással gyönyörű, 4 lakásos társasházzá alakult.Kecskemét belvárosában, 2026-ban épült, mindössze 4 lakásos társasházban eladó egy 66m²-es, első emeleti, nappali + 1 szobás, prémium kivitelezésű lakás, amely azonnal költözhető.Főbb jellemzők:66m² alapterület15m² terasznappali + 1 külön nyíló szobaelső emeleti elhelyezkedésenergiatakarékos, hőszivattyús fűtés, H tarifávalpadlófűtésinverteres klímaprémium fa nyílászárók szúnyoghálóvalelektromos redőnyökműkő párkányokPrémium kivitelezés:minőségi burkolatokprémium világítótestekegyedi konyhabútor, beépített gépekkelTovábbi extrák:közös tárolózárt udvari autóbeálló elektromos autó töltővel(Az autóbeálló kötelezően megvásárolandó: +5 millió Ft)

99000000 Ft
Teljes körű, hitel- és biztosítási ügyintézéssel, kedvezményes ügyvédi munkadíjjal
állunk szíves rendelkezésükre. További információért, illetve időpont egyeztetéssel
kapcsolatban keressen bizalommal, a telefont hétvégén is felveszem. Több
ingatlanunk esetében ingatlanbeszámítás is lehetséges, a részletekről érdeklődjön!
Vevőink számára a közvetítés díjtalan. TURÚNÉ KATI az Ön Értékesítője! +36 30 257 9284

Referencia szám: LK075122

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1414 e Ft
999 e Ft -42%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
99 M Ft m Ft
58.4 m Ft -70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza

27 M Ft
4 szoba
101 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

72.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás