City Pearl

Eladó téglalakás
Kecskemét, 2. emelet

1/2
96 900 000 Ft96.9 M Ft 1 258 442 Ft/m2
3 szoba
77 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998516
Turúné Mányi Katalin
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Háromszobás újépítésű lakás 4 szintes, liftes társasházbanBelváros 3 perc sétáraJó elrendezésű, praktikus lakás két hálózsobávalTökéletes hangszigetelés a belső falakon isNagyméretű teraszPrémium műszaki tartalom, választható burkolatokRedőnyök, szúnyogháló, klímaberendezés az árbanGarázs, vagy autóbeálló külön vásárolható a lakásokhoz, az ár nem tartalmazza.Tervezett műszaki átadás: 2026 December.

96900000 Ft
Teljes körű, hitel- és biztosítási ügyintézéssel, kedvezményes ügyvédi munkadíjjal
állunk szíves rendelkezésükre. További információért, illetve időpont egyeztetéssel
kapcsolatban keressen bizalommal, a telefont hétvégén is felveszem. Több
ingatlanunk esetében ingatlanbeszámítás is lehetséges, a részletekről érdeklődjön!
Vevőink számára a közvetítés díjtalan. TURÚNÉ KATI az Ön Értékesítője! +36 30 257 9284

Referencia szám: LK027058

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1258 e Ft
1088 e Ft -16%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
96.9 M Ft m Ft
77.5 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza

27 M Ft
4 szoba
101 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kalocsa
Eladó téglalakás

Kalocsa

74.5 M Ft
3 szoba
255 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

7.49 M Ft
3 szoba
77 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

72.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

24.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Baja, Wesselényi utca
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1