Seven Pearl

Eladó téglalakás
Kecskemét, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
61 900 000 Ft61.9 M Ft 1 146 296 Ft/m2
2 szoba
54 m²
1. emelet
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 54 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 669
S. Géró Erzsébet
Simon Ingatlanközpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Kecskemét belvárosában a színházhoz közel egy kitűnő állapotú, kétszobás, első emeleti, erkélyes lakás.
Az ingatlan a belváros csendes, jól parkolható,kulturált utcájában helyzekedik el.
Szép kilátás nyílik egyaránt az udvarra és az utca felé is.
Kiváló fekvésének köszönhetően ideális a benapozása, világos, praktikusan elrendezett, jó beosztású ingatlan.

Az ingatlan bemutatása:
szigetelt, 9 lakásos társasház
2009-ben épült téglalakás
54 nm, nappali + 1 szoba
gépesített amerikai konyha beépített modern bútorokkal
sarokkádas fürdőszoba, külön WC
klimatizált
praktikus elrendezés, beépített tárolóhelyekkel
egyedi fűtés gázkazánnal
kedvező közös költség és alacsony rezsi
jó minőségű fa nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval
összetartó lakóközösség
tehermentes, azonnal költözhető
A lakás ára: 61 900 000 Ft
Az ingatlan garázzsal együtt eladó, amely a belső zárt udvarban található.
Mérete:: 16 nm, ára: 12 500 000 Ft

Ez a lakás ideális választás mindazok számára, akik városközpontban szeretnének lakni, élhető, nyugodt, minőségi lakókörnyezetben, de befektetési célra is remek lehetőség!

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésem, kérem, keressen, nézzük meg együtt.
Várom megtisztelő hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1146 e Ft
965 e Ft -19%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
61.9 M Ft m Ft
55.7 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

79 M Ft
2 szoba
95 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Baja, Wesselényi utca
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét