Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Kecskemét, 3. emelet

+ 10 kép 1/13
68 900 000 Ft68.9 M Ft 1 722 500 Ft/m2
3 szoba
40 m²
3. emelet
építés éve:1993

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998836
Mestyán Erik
Duna House Kecskemét, Petőfi S. u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Napfényes, kétszintes lakás eladó Kecskeméten, a Sétatér utcában

Kecskeméten, a közkedvelt Sétatér utcában, liftes, téglaépítésű társasház 3. emeletén kínálunk megvételre egy belső kétszintes, nappali + 2 szobás, felújított lakást.

Az ingatlan fiatalos és praktikus elrendezésű. Hivatalosan 40 m², azonban a kialakításnak köszönhetően a tényleges hasznos lakótér kb. 65 m², így tágas és kényelmes életteret biztosít. Kedvező tájolása miatt rendkívül világos és barátságos hangulatú.

A lakás külön előnye, hogy mindkét szinten saját fürdőszoba található, ami jelentősen növeli a komfortérzetet.

Főbb jellemzők:
liftes társasház
1993-ban épült téglaépület
3 rétegű hőszigetelt nyílászárók redőnnyel
egyedi cirkófűtés
felújított fürdőszobák mindkét szinten
felújított hideg- és melegburkolatok
klímaberendezés
alacsony rezsiköltség
zárt udvari játszótér

Opcionálisan megvásárolható egy külön helyrajzi számon nyilvántartott 13 m²-es udvari garázs, melynek ára +10 millió Ft.

Az ingatlan kiváló választás fiatal pároknak vagy kisebb családoknak, hiszen a város főtere mindössze néhány perc sétával elérhető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni:
Mestyán Erik
+36 20 271 5868
mestyan.erik@dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1723 e Ft
1088 e Ft -58%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
68.9 M Ft m Ft
77.5 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

83.2 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

72.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kalocsa
Eladó téglalakás

Kalocsa

74.5 M Ft
3 szoba
255 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét