Avico Greentop

Eladó téglalakás
Kecskemét, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
52 900 000 Ft52.9 M Ft 826 563 Ft/m2
3 szoba
64 m²
3. emelet
építés éve:1984

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 985
Szeitzné Szemán Vera
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kecskeméten a Széchenyiváros cseréptetős részén, 3. emeleti, 2.5 szobás, csúsztatott zsalus építési móddal épült, szép állapotú lakás, várja új tulajdonosát! Fontos tudnivalók: -erkély -napfényes nappali -beépített konyha, étkezővel, külön kamra -fürdőszobában beépített zuhanykabin -esztétikus burkolatok -klíma -szabályozható távhő -közös költség:11640 Ft Rövid határidővel költözhető, szép, karbantartott lakás ! Megtekintés ügyében hívjon bizalommal!

Referencia szám: 144004385-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
827 e Ft
1074 e Ft 23%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
52.9 M Ft m Ft
76.9 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Soltvadkert
Eladó téglalakás

Soltvadkert

69.99 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

24.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza