Astora Art House

Eladó téglalakás
Kecskemét, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
79 500 000 Ft79.5 M Ft 1 303 279 Ft/m2
3 szoba
61 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770718
Romfa Anikó
Romfa Anikó e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Belvárosi, belső udvaros újépítésű társasházban eladó prémium/luxus kivitelű lakások!
A mindössze 9 lakásos társasház modern, letisztult megjelenésű, kiemelkedő műszaki tartalommal épül.

Porotherm falazat, monolit vasbeton födém
Grafitos hőszigetelés, prémium tető- és homlokzati megoldások
3 rétegű hő- és hangszigetelt nyílászárók, elektromos redőny
Hőszivattyús padlófűtés + fan-coil hűtés, egyedi mérőkkel
Minőségi burkolatok, szaniterek, modern belső kialakítás
Videó kaputelefon, motoros kapu, garázs lehetőség

Kertkapcsolatos és erkélyes lakások több méretben elérhetők.
Használatbavételi engedély várhatóan: 2026.03.31.
Elérhető lakások:

Kertkapcsolatos lakások
62,2 m² – nappali + 2 szoba + gardrób – 92,5 M Ft
64,42 m² – nappali + 2 szoba – 89,2 M Ft
91,72 m² – nappali + 3 szoba + gardrób + kamra – 126,5 M Ft
123,9 m² – nappali + 3 szoba + kamra – 177 M Ft

Erkélyes lakások
83,23 m² – nappali + 3 szoba + gardrób + kamra – 112,5 M Ft
69,86 m² – nappali + 2 szoba – 94,5 M Ft
67,13 m² – nappali + 2 szoba + gardrób – 91 M Ft

További lakások
61,29 m² – nappali + 2 szoba + kamra – 79,5 M Ft
73,45 m² – nappali + 2 szoba + gardrób + kamra – 95,3 M Ft

Parkolás:
6 db garázs, 3 db felszíni beálló és 1 db dupla garázs
(külön megvásárolható)

További részletekért és irodai prezentációért keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban tudok segíteni. Ingyenes hiteltanácsadást, ügyvédi hátteret biztosítok, valamint belső tervezőt is ajánlok, aki a kivitelezést is vállalja.
ROMFA ANIKÓ
+36/703374670

Referencia szám: PR081767/LK/27311-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1303 e Ft
1074 e Ft -21%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
79.5 M Ft m Ft
76.9 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kalocsa
Eladó téglalakás

Kalocsa

74.5 M Ft
3 szoba
255 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²