River Life

Eladó téglalakás
Kecskemét, Bethlen-város, Bethlen körút 43/b, földszint

+ 10 kép 1/13
57 800 000 Ft57.8 M Ft 1 111 538 Ft/m2
1 szoba
52 m²
földszint
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 114
Deli Tamás
Openhouse Kecskemét Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Kecskemét belvárosi részén, egy 1 szobás, amerikai konyhás emeletes tégla lakás.
Jellemző tulajdonságok:
-teljes felújításon esett át, /kémény, fűtésrendszer, villany-víz vezetékek, burkolatok, beépített bútorok/
-csendes lakóközösség,

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1112 e Ft
1047 e Ft -6%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
57.8 M Ft m Ft
40.7 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, Bethlen-város, Bethlen körút 43/b, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza

27 M Ft
4 szoba
101 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

72.9 M Ft
2 szoba
54 m²