Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Kaposvár, Belváros, Pete Lajos utca, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
35 900 000 Ft35.9 M Ft 997 222 Ft/m2
2 szoba
36 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 989
Boldingatlan Kft.
BOLDIZSÁR INGATLANFORGALMAZÓ Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kaposváron a belvárosban, a Pete Lajos utcában, rendezett társasház 1. emeletén lévő, 36 m2-es lakás felújított állapotban - a képeken látható teljes berendezéssel - eladó. A lakásban nappali-konyha-étkező, 1 szoba, fürdőszoba, előszoba, kamra, wc helyiségek találhatóak, valamint tartozik hozzá tároló is, illetve az udvarban gépkocsibeálló. A lakás fűtése gázkonvektorokkal, a meleg víz villanybojlerrel megoldott, illetve a szobában klíma is felszerelésre került. A lakásban 2024-ben a teljes felújítás során, víz, villanyhálózat lett kiépítve, burkolatok lettek cserélve. A lakás lokációja miatt kitűnő befektetési lehetőség, a közelben megtalálható bolt, posta, éttermek, 5 perc sétára a Fő utca és a Kossuth tér! Energetikai besorolás: F
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem hivatkozzon a 624. számú ajánlatra! Irodánk címe: Kaposvár Irányi D. u. 9.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Kaposvár m² ár
997 e Ft
689 e Ft -45%
705 e Ft -41%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Kaposvár átlagár
35.9 M Ft m Ft
45.5 m Ft 21%
50.2 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár, Belváros, Pete Lajos utca, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Kaposvár, Belváros, Berzsenyi utca
Eladó téglalakás

Kaposvár

39.9 M Ft
2 szoba
87 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

84.203 M Ft
3 szoba
85 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

84.9 M Ft
4 szoba
133 m²
Kaposvár, Belváros, Dési Hubert u
Eladó téglalakás

Kaposvár

85.001 M Ft
3 szoba
79 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Kaposvár, Donner - Rómahegy, Géza utca
Eladó téglalakás

Kaposvár

26.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

31.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

97.275 M Ft
3 szoba
81 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

88.329 M Ft
4 szoba
86 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

34.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves