Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Kaposvár, Belváros, Ady Endre utca

+ 17 kép 1/20
57 500 000 Ft57.5 M Ft 592 784 Ft/m2
2 szoba
97 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 928
Förgeteg Melitta
Ház Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kaposvár belvárosának szívében, az Ady Endre utcában kínáljuk megvételre ezt az újra gondolt, minőségi módon felújított lakást. Az első emeleten helyezkedik el, alapterülete 97 m2, helyiségei tágasak, világosak. Az előszoba fogad, itt már látszik is szemben a különösen nagyméretű nappali. Balra található egy hálószoba, jobbra a konyhába jutunk, ahová kamra is csatlakozik. Az előtér kiszélesedik, innen nyílik a külön kialakított WC és a fürdő az épített zuhanyzóval. Burkolata egészen különleges, játékos, de az egész lakásra jellemző egy nem szokványos jó hangulat és harmónia. Ezt tökéletesen kiegészíti a kis kőkorlátos, sétáló utcára néző erkély. A fűtés egyedi gázos, konvektorokkal megoldva, a nyílászárók autentikusak, eredetiek, de felújítottak. A felújítás során a villanyvezetékeket is kicserélték. Az épület U alakú, hátra felé néző belső udvara és a lépcsőház is rendezett, láthatóan szeretnek itt élni a lakók.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Kaposvár m² ár
593 e Ft
689 e Ft 14%
656 e Ft 10%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Kaposvár átlagár
57.5 M Ft m Ft
45.5 m Ft -26%
36.3 m Ft -58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár, Belváros, Ady Endre utca

Eladó téglalakások a környékről

Kaposvár, Belváros, Dési Hubert u
Eladó téglalakás

Kaposvár

85.001 M Ft
3 szoba
79 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Kaposvár, Belváros, Kossuth tér
Eladó téglalakás

Kaposvár

14.9 M Ft
2 szoba
25 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

34.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

83.678 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

68.8 M Ft
4 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

88.329 M Ft
4 szoba
86 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

45.5 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

31.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

97.275 M Ft