Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Hódmezővásárhely belvárosában, 5 perc sétára a Kossuth tértől eladóvá vált ez a csendes, belső udvarban lévő, földszintes, 39nm-es tégla lakás.
Jellemzői:
- amerikai konyhás nappali-25.3nm
- hálószoba-7.6nm
- fürdőszoba-6.7nm
- fűtése-elektromos központi fűtéssel illetve klímával
- 10cm födémszigetelés
- burkolatai felújítva, festett falak
- tehermentes, 1/1 tulajdonos
- A lakás előtt fedett terasz, előtte gondozott virágoskert
- lakáshoz tartozik tárolóhelyiség is
Egyedülállónak vagy pár részére ideális, idősebbeknek a minimális lépcső miatt jó választás, de akár befektetésnek is kiváló.
Irányára: 20m Ft
Hívjon a 0670-944-5460-as telefonszámon, a lakás előre egyeztetett időpontban tekinthető meg.
Bauerné Enikő A+Ingatlaniroda
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 29. Utoljára módosítva: 2025. 03. 31.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Hódmezővásárhely, földszint