Oasis Residence

Eladó téglalakás
Hévíz, földszint

+ 17 kép 1/20
124 700 000 Ft124.7 M Ft 1 484 524 Ft/m2
2 szoba
84 m²
földszint
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 588
Lotus Home
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern, igényes lakás Hévízen – újszerű otthon az egyik legnépszerűbb fürdővárosban

Kiváló állapotú, modern lakást keres Hévízen, amely hosszú távú otthonnak, nyaralónak vagy befektetésnek is ideális? Akkor ez az ingatlan remek választás lehet.

A lakás egy 2021-ben épült modern épületben található, amelyet csak 2025 óta laknak, így az ingatlan szinte újszerű állapotban van.

A kb. 84 m²-es lakás praktikus elrendezéssel és magas komforttal rendelkezik:
- 2 hálószoba
- tágas nappali
- 2 fürdőszoba
- külön WC
- teljes bútorzattal

A modern felszereltség kényelmes és biztonságos életet biztosít mind állandó lakhatásra, mind nyaralónak vagy befektetésnek.

Főbb jellemzők:
- Gázkazános fűtés radiátoros hőleadókkal
- 15 cm-es szigetelés
- Elektromos redőnyök
- Műanyag, dupla üvegezésű nyílászárók
- 2 klímaberendezés
- Kaputelefon
- Riasztórendszer
- Kamerarendszer
- Minden közmű rendelkezésre áll

Parkolás a lakóövezetben megoldott.

A világhírű hévízi termáltó, éttermek, kávézók és üzletek közelsége különösen vonzóvá teszi ezt az ingatlant – akár saját részre, akár befektetésként.

Modern, biztonságos és stílusos lakás kiváló elhelyezkedéssel Hévízen.

További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal!

------------------------------------------

Hévíz

Moderne, stilvolle Wohnung in Hévíz – neuwertiger Wohnkomfort in einer der beliebtesten Kurstädte Ungarns

Sie suchen eine hochwertige, moderne Wohnung in ruhiger Lage und gleichzeitig in einer Stadt mit internationaler Beliebtheit? Dann könnte diese exklusive Immobilie in Hévíz genau das Richtige für Sie sein.

Die Wohnung befindet sich in einem modernen Gebäude aus dem Jahr 2021 und wird erst seit 2025 bewohnt – entsprechend neuwertig und gepflegt präsentiert sich die gesamte Immobilie.

Mit ca. 84 m² Wohnfläche bietet die Wohnung eine durchdachte Raumaufteilung und hohen Wohnkomfort:
- 2 Schlafzimmer
- großzügiger Wohnbereich
- 2 Badezimmer
- separates WC
- komplett möbliert

Die moderne Ausstattung sorgt für ein angenehmes Wohngefühl – sowohl als Dauerwohnsitz als auch als Ferienimmobilie oder Kapitalanlage.
Ausstattung und Highlights:
- Gastherme mit Heizkörpern
- 15 cm Wärmedämmung am Gebäude
- Elektrische Rollläden
- Kunststofffenster mit Doppelverglasung
- 2 Klimaanlagen
- Gegensprechanlage
- Alarmanlage
- Kamerasystem
- Alle Versorgungsanschlüsse vorhanden

Das Wohngebiet bietet Parkmöglichkeiten direkt in der Umgebung.
Die Nähe zum weltberühmten Hévízer Thermalsee, Restaurants, Cafés und Einkaufsmöglichkeiten macht diese Immobilie besonders attraktiv – sowohl für Eigennutzer als auch für Investoren oder Auswanderer.

Eine moderne Wohnung mit Stil, Sicherheit und Komfort in hervorragender Lage.

Weitere Informationen oder Besichtigung gern auf Anfrage.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Hévízen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hévíz m² ár
1485 e Ft
1464 e Ft -1%
Ennek az ára
Hévíz átlagár
124.7 M Ft m Ft
74.3 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hévíz, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

87.91 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

113 M Ft
2 szoba
90 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

97.595 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

81.95 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

82.9 M Ft
3 szoba
111 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

84.406 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

119.2 M Ft
1 + 2 szoba
67 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

83.44 M Ft
1 szoba
38 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
145 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

90.765 M Ft
2 szoba
46 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

49.8 M Ft
2 szoba
46 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

96.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
224 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

89 M Ft
3 szoba