River Life

Eladó téglalakás
Hévíz, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
56 000 000 Ft56 M Ft 918 033 Ft/m2
1 + 1 szoba
61 m²
1. emelet
építés éve:1983

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 254
MelczerIngatlan
MelczerIngatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Zala vármegye, Hévíz 61m2-es erkélyes lakás eladó. A kedvelt zalai fürdőváros központjának közelében, a nyolcvanas évek első felében épült ötszintes, szigetelt társasház első emeletén található, felújított, korszerűsített, gépesített és bútorozott ingatlanban két szoba erkéllyel, konyha étkezővel, közlekedő, fürdőszoba és illemhelyiség került kialakításra. Az új, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt ablakokkal rendelkező lakás melegéről házközponti fűtés gondoskodik, radiátoros hőleadókkal. Parkolni a társasház mellett díjmentesen lehetséges.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Hévízen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hévíz m² ár
918 e Ft
1464 e Ft 37%
Ennek az ára
Hévíz átlagár
56 M Ft m Ft
74.3 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hévíz, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

149.9 M Ft
10 szoba
328 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

144.233 M Ft
2 szoba
50 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

84.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

122.867 M Ft
1 + 2 szoba
65 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

89 M Ft
3 szoba
88 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

84.406 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

212 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

105.415 M Ft
2 szoba
53 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

83.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

78.645 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely