Astora Art House

Eladó téglalakás
Hévíz, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
82 700 000 Ft82.7 M Ft 1 722 917 Ft/m2
2 szoba
48 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 364
Péter Bertold
Prémium Balaton

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

HÉVÍZ KÖZPONTJÁBAN ELSŐ EMELETI, ERKÉLYES, ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS ELADÓ!

JELLEMZŐI:

Hévíz központjában található új építésű, 2 szobás, első emeleti, akadálymentesített lakás városi panorámával. A fűtést hőszivattyú biztosítja padlófűtéses megoldással. A lakáshoz tartozó erkély 16 nm-es.

Az építkezés 2025. júliusában kezdődik, az átadás 2027. júniusában fog megvalósulni.

Három típusú parkolóhelyet kínálunk a lakások mellé:
- kültéri parkolóhely - 3 millió Ft-tól
- teremgarázs - 6 millió Ft-tól
- garázs - 12,7 millió Ft-tól
A garázs és teremgarázs helyekhez elektromos töltő kiépítését biztosítjuk.

A Lotus Residence Hévíz lakópark Hévíz szívében, kivételes környezetben épül. Az egyedülálló elhelyezkedésének köszönhetően csupán 2 perc sétára található a világhírű Hévízi-tótól, amely egész évben biztosítja a pihenés és feltöltődés lehetőségét. A 3 épületrészből álló együttes mindösszesen 80 lakást tartalmaz, 4 emeleten. Különböző nagyságú és árú lakások találhatóak a kínálatban, amelyek igény esetén szintén megtekinthetőek.

A lakópark mindössze 100 méterre fekszik Magyarország legújabb és legmodernebb szállodájától, így a luxus és a kényelem mindig elérhető közelségben van. A déli oldalt egy 4 hektáros erdő öleli körbe, amely nyugodt, zöld környezetet biztosít az itt lakóknak.

Hévíz Budapesttől csupán 190 km-re, a Balatontól pedig mindössze 10 perces autóútra található, így a tó és a nyári programok könnyedén elérhetők. Ráadásul a Fly Balaton nemzetközi repülőtér csupán 15 perc távolságra van, ami megkönnyíti a nemzetközi utazásokat és befektetői lehetőségeket.

A Lotus Residence nem csupán otthon, hanem kiváló befektetés is. Az építtető vállalja a lakások hasznosítását egész évben, így a tulajdonosok számára biztosított a folyamatos hozam és a gondtalan üzemeltetés.

Fedezze fel a nyugalom és a luxus tökéletes kombinációját Hévíz legjobb lokációjában!

AMENNYIBEN FELKELTETTEM AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT, HÍVJON BIZALOMMAL!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Hévízen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hévíz m² ár
1723 e Ft
1464 e Ft -18%
Ennek az ára
Hévíz átlagár
82.7 M Ft m Ft
74.3 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hévíz, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

144.233 M Ft
2 szoba
50 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

122.867 M Ft
1 + 2 szoba
65 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

149.9 M Ft
10 szoba
328 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

78.645 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

170.5 M Ft
4 szoba
121 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

90.359 M Ft
1 + 1 szoba
48 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

105.415 M Ft
2 szoba
53 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

83.48 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

69 M Ft
3 szoba
69 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

83.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
224 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Hévíz, Belváros
Eladó téglalakás

Hévíz

49.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

79.275 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13