Astora Art House

Eladó téglalakás
Hegyeshalom, 1. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

1/1
41 180 000 Ft41.18 M Ft 1 083 684 Ft/m2
2 szoba
38 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 372
Dobos András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

HEGYESHALOMBAN Új ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK SZÉP ÚJ KÖRNYEZETBEN - 2026. II. FÉLÉVI ÁTADÁS!

HEGYESHALOMBAN közel az osztrák és szlovák határhoz kínálok eladásra új építésű lakásokat! Bécs és Pozsony az M1-s autópályán könnyen megközelíthető.
Korlátozott számban érhetők el a szép környezetben fekvő, 32-44 m2 közötti lakások.
Az ajánlott első emeleti lakás 38 m2 -s és 3.7 m2-s terasszal rendelkezik. Az ingatlanban található egy amerikai konyhás nappali, 1 hálószoba, valamint fürdő + WC.
A társas házi lakások a legkorszerűbb fűtési rendszerrel (egyedi mérős házközponti hőszivattyús padlófűtéssel) vannak szerelve. A hőszivattyú nyáron a lakások hűtését is biztosítja. Az épület modern hőszigeteléssel van ellátva, így könnyű a rezsiköltséget alacsonyan tartani. A lakásokhoz garázs- és kocsibeálló is vásárolható!
A feltüntetett ár emelt szintű fűtés kész állapotot jelöl. Viszont a kivitelező vállalja az egyedi igények szerint a kulcsra kész kivitelezést is!
Hitelügyintézésre azonnal van lehetőség (pl.: OTTHON START CSOK, jelzálog hitel, babaváró, szabad felhasználású hitelek). Az OTP Ingatlanpont segít a legkedvezőbb pénzügyi megoldásokat is megtalálni, hogy megtalálja álmai otthonát! Kérdéseivel forduljon hozzám bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

41180000 Ft
Tekintse meg személyesen, várom hívását!
Dobos András +36703724717

Referencia szám: M309805

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Hegyeshalomban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hegyeshalom m² ár
1084 e Ft
1064 e Ft -2%
Ennek az ára
Hegyeshalom átlagár
41.18 M Ft m Ft
45.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hegyeshalom, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

41.59 M Ft
2 szoba
38 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

35 M Ft
43 m²
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

44.03 M Ft
2 szoba
42 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

41 M Ft
2 szoba
38 m²
Hegyeshalom, Nefelejcs
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

36.82 M Ft
1 szoba
32 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

40.42 M Ft
2 szoba
38 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

36.82 M Ft
1 szoba
32 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

36.82 M Ft
1 szoba